Suomijoje jau daugiau nei septyniasdešimt penkerius metus gyvuoja tradicija naujagimių sulaukusias šeimas aprūpinti kūdikio dėže ar kūdikio kraiteliu (angl. Baby Box). Dėžėje yra praktiškai visi ką tik gimusio mažylio priežiūrai reikalingi daiktai. Tai ne tik padeda tėvams išvengti streso, kažko pasigedus pirmosiomis kūdikio gyvenimo dienomis – dėželė turi tinkamo kietumo čiužinį ir yra saugi erdvė kūdikiui išsimiegoti.

Dėžę su kokybiškais, aplinkai ir kūdikiui draugiškais gaminiais jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Dar daugiau – ją įsigydami padovanojate ramybės, jaukumo ir šilumos dalelę tiems, kurie patys šiuo momentu negali pasirūpinti komfortiškomis mažylio auginimo sąlygomis.

Mūsų iniciatyva „Visi naujagimiai – lygūs“ išsirutuliojo į socialinį verslą, kai už vieną nupirktą „Kūdikio lizdo“ rinkinį antrąjį bazinį rinkinį padovanojame socialinės rizikos grupėje esančiai mamai. Kūdikiai nusipelno savo gyvenimą pradėti aprūpinti visais reikalingais daiktais, nesvarbu, kokioje šeimoje jiems teko gimti.