Gruodžio 1 – oji Pasaulinė AIDS diena. Šią dieną siekiama atkreipti dėmesį į ŽIV/AIDS/LPL bei narkomanijos problemas, propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV infekciją.

    Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas kartu su  Mažeikių rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisija gruodžio 1 d. pakvietė Mažeikių rajono ugdymo įstaigų moksleivius į Pavasario pagrindinę mokyklą dalyvauti protmūšyje Pasaulinei AIDS dienai paminėti – ,,Išmok pasakyti NE” .

    Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas teisingai atsakys į pateiktus klausimus, kuriuos atsakinėjant dalyviai ne tik turėjo „pasukti galveles”, bet ir sužinojo daug įvairios ir naudingos informacijos apie ŽIV ir AIDS istoriją tiek Lietuvoje, tiek Pasaulyje.

    Popietėje dalyvavo 12 komandų ,kurią sudarė po 5 mokinius iš 9-11 klasių.

   Renginio nugalėtoja tapo “Pavasario” pagrindinės mokyklos komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais diplomais, padėkos raštais ir Mažeikių rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos įsteigtais prizais.

Renginio foto:

img_3142 img_3139