Biuras savo veiklos dešimtmečiui paminėti organizavo konferenciją „Sveikatos stiprinimas rajone: kaip sukurti sveikesnę ir tvirtesnę benruomenę”.

Įstaigos kolektyvą ir jo vadovą Aistį Jankūną veiklos jubiliejaus proga sveikino, Savivaldybės mero padėkos raštus už atsakingą Mažeikių rajono gyventojų sveikatos saugojimą ir stiprinimą įteikė Savivaldybės vicemerė Kristina Juškevičienė.

Susirinkusieji turėjo galimybę išgirsti, kaip visuomenės sveikata veikia nacionaliniu ir savivaldybės lygmeniu, kokia jos daroma nauda ir poveikis visoms amžiaus grupėms.

Pirmąjį konferencijos pranešimą skaitė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos tarybos narė, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė. Biuro vadovas Aistis Jankūnas savo pranešime apžvelgė jau nuveiktus darbus bei atskleidė artimiausius veiklos planus. Kitus pranešimus pristatė ilgamečiai Biuro socialiniai partneriai:

  • Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius („Vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimas ugdymo įstaigose”).
  • Unilever Lietuva generalinė direktorė Odeta Girskienė („Sveikatos stiprinimo poveikis darbingumui”).
  • Orlen Lietuva profesinės sveikatos specialistė Brigita Domarkienė („Darbuotojų psichikos sveikatos stiprinimo nauda jų ir organizacijos gerovei”).
  • Ukrinų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Vžesniauskienė („Sveikatos stiprinimas bendruomenėje”).
  • Plinkšių globos namų direktorė Birutė Vaičkienė („Sveikatos stiprinimo galimybės amžėjimo procese”).
  • Visuomenininkė, tautodailininkė, Mažeikių Trečiojo amžiaus universiteto įkūrėja Onutė Venslovienė („Niekada nevėlu rūpintis savo sveikata”).

Pranešėjams už jų indėlį stiprinant bendruomenę, įteiktos atminimo statulėlės. Šventę vedė ir moderavo psichologas Liudas Švipas.

Esame visiems dėkingi už jaukią bendrystę ne tik kasdieniuose darbuose, bet ir gražios šventės metu.