Visuomenės sveikatos ir kiti specialistai suteiks jums ligų ir traumų prevencijos paslaugas:

Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikos programa

Nemokama mokymo programa, skirta motyvuoti gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką. Užsiėmimų metu taikomi interaktyvūs mokymų metodai, diskusijos grupėse, sprendžiamos užduotys, aptariami rezultatai, konsultuojama sveikos gyvensenos klausimais. Pagrindinis dėmesys skiriamas savarankiškam darbui, įgytų žinių praktiniam taikymui ir pasiektų sveikatos bei gyvensenos pokyčių vertinimui.

Informacija ir registracija

Mokymas apie mikroorganizmų atsparumą antimikrobinėms medžiagoms

Nemokamas užsiėmimas, kurio metu suteikiama žinių apie antimikrobinį atsparumą, pasitelkiant efektyvią komunikaciją, švietimą ir mokymą. Aiškinama kaip atsiranda atsparumas antibiotikams, kodėl tai kelia pavojų mūsų sveikatai ir, kad kiekvienas iš mūsų gali imtis veiksmų sprendžiant šią problemą.

Informacija ir registracija

Traumų ir sužalojimų prevencija

Mokymai skirti tinkamai paruošti organizmą fiziniam krūviui, siekiant išvengti sausgyslių, raiščių patempimų ir kitų traumų fizinio aktyvumo užsiėmimų metu. Mokoma kaip sukurti saugią treniravimosi aplinką namuose, saugiai atlikti pratimus su įvairaus pobūdžio sporto inventoriumi: lauko treniruokliais, kamuoliais, gumomis, svarmenimis ir kt.

Informacija ir registracija

Burnos higienos mokymas

Nemokami mokymai, kurių metu išgirsite atsakymus į daugelį kankinančius klausimus: kodėl kraujuoja dantenos? Ar gydyti dantis nėštumo metu saugu? Kaip nuo dantų pašalinamos pigmentinės dėmės? Ką daryti, jei įvyko dantų trauma? Ar balti dantys = sveiki dantys? Kokia dantų pasta geriausia? Ir dar daugybė svarbių klausimų.

Informacija ir registracija


Susijusios naujienos

Sveikata rūpintis reikia ir vasarą

Beprasidedančios vasaros atostogos, saulėti orai ir ilgesnės dienos suteikia mums džiaugsmo ir suteikia energijos. Tačiau, nepaisant visų malonumų, vasara taip pat atneša tam tikrus sveikatos iššūkius, kuriuos svarbu žinoti ir kuriems reikia tinkamai pasiruošti. Saulės poveikis odai Viena didžiausių vasaros problemų – ultravioletinių (UV) spindulių įtaka mūsų odai. Ilgalaikis saulės poveikis gali sukelti odos paraudimą, […]

Daugiau