Dalyviai lankė pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių kursus.

Siekiant Mažeikių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų darbuotojus išmokinti ar atnaujinti jų higienos bei pirmosios pagalbos įgūdžius šias metais birželio-gruodžio mėnesiais buvo vykdoma programa „Privalomasis pirmosios pagalbos mokymas ir (ar) privalomasis higienos įgūdžių mokymas“.

Mokymuose dalyvavo 21 įstaiga – darželiai, mokyklos, globos namai – iš jų 251 darbuotojai, kurie įgijo pirmosios pagalbos teikimo gebėjimus bei 476 – higienos įgūdžius.

Vykdant šią programą siekta ne tik suteikti žinių ir išmokyti higienos bei pirmosios pagalbos teikimo įgūdžių, bet ir vykdyti ligų ir traumų pirminę prevenciją, saugoti ir stiprinti rajono gyventojų sveikatą.

Turėdami šiuos įgūdžius darbuotojai galės labiau užtikrinti įstaigų ugdytinių sveikatą, sukurti jai palankesnę aplinką ir išvengti gyvybei pavojingų atvejų. Kursuose dalyvavo visi Mažeikių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų darbuotojai, kuriems šiais metais buvo būtina atnaujinti ar įgyti šias žinias bei įgūdžius. Programos tęsimas būtų naudingas, nes įgyjamos žinios sensta ir jas reikia nuolatos atnaujinti ir papildyti.
Ugdymo įstaigų darbuotojų mokymą finansavo Mažeikių rajono savivaldybės administracija, vykdė Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

IMG_20150512_105818