Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia jaunimą (14-16 m.) dalyvauti vasaros dienos stovykloje „Judėk į priekį sveikiau“, kuri vyks 2024 metų liepos 8-11 dienomis. Šios stovyklos metu jaunuoliai turės galimybę ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir sužinoti daugiau apie sveiką gyvenimo būdą bei psichoaktyviųjų medžiagų žalos sveikatai prevenciją.

Stovyklos organizatoriai ir partneriai

Stovyklą organizuoja Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) koordinatorė Martyna Malinauskienė. Prie organizavimo prisideda ir socialiniai partneriai: Mažeikių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Jurdonaitė, Mažeikių užimtumo tarnybos karjeros planavimo specialistė Aistė Gureckė, ne pelno siekianti organizacija „Lauko biuras“ ir Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka.

Stovyklos programa

Stovykla vyks keturias dienas, nuo 9:00 iki 13:00 val. Kasdien stovyklautojų laukia įvairios veiklos:

  • Liepos 8 d.: Susipažinimas ir ryto mankšta Sodų skvere, aktyvi fizinė veikla atviroje jaunimo erdvėje „100’s metų“.
  • Liepos 9 d.: Ryto mankšta Sodų skverelyje, pirmosios pagalbos mokymai Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje.
  • Liepos 10 d.: Ryto mankšta, aktyvios komandinės užduotys Mažeikių policijos komisariate.
  • Liepos 11 d.: Žygis šiaurietiškomis lazdomis su organizacija „Lauko biuras“.

Dalyvavimas ir registracija

Stovykla yra nemokama, tačiau vietų skaičius ribotas – dalyvauti galės tik 15 jaunuolių. Norintieji dalyvauti turi gauti tėvų sutikimą. Daugiau informacijos ir registracija telefonu: +370 686 77203 arba internetu, parsisiunčiant sutikimo formą.

Reikalinga apranga ir pasiruošimas

Stovyklos metu tėvai turi pasirūpinti jaunuolių tinkama apranga, avalyne, vandeniu ir užkandžiais. Organizatoriai pasilieka teisę keisti užsiėmimų laiką ir vietą, jei oro sąlygos bus netinkamos.

Tai puiki galimybė jaunimui praleisti vasaros atostogų savaitę aktyviai ir naudingai, kartu su bendraamžiais, stiprinant tiek fizinę sveikatą, tiek socialinius įgūdžius.

Programa