2017 m.  rugsėjo 15 dieną Pikelių pagrindinėje mokykloje 1-4 klasių mokiniai dalyvavo pamokoje. „Asmens higiena ir dienos režimas“.  Pamokos metu mokiniai prisiminė, kas yra asmens higiena, kaip prižiūrėti odą, plaukus, kaip tinkamai išsivalyti dantis ir kaip taisyklingai plauti rankas. Mokiniai labai sąžiningai įsivertino savo rankyčių švarą.

Šios pamokos metu mokiniams paaiškinta, kodėl reikalinga laikytis dienos režimo (nepatiria streso, nepavargsta, jaučiasi daug saugesni ir savarankiškesni).

Mažeikių „Vyturio“ pradinė mokykla

  1. Pamokėlės „Kaip išvengti peršalimo ir gripo? Rankų higiena“.
  2. Tikslas. Su mokiniais aptarti pagrindines šių susirgimų priežastis bei būdus jų išvengti.
  3. Aprašymas. Atvėsus orams, vis dažniau susiduriame su peršalimu ar net gripu. Rugsėjo mėnesį mokykloje visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kartu su pirmų klasių mokiniais, aptarė kokių veiksmų būtina imtis, norint išlikti sveikiems, buvo atskleisti įdomūs ir dar negirdėti faktai apie asmens higienos svarbą, kartu dainuodami prisiminė ir demonstravo kaip reikia teisingai plautis rankas. Visoms klasėms buvo išdalinta parengta stendinė medžiaga „Mano diena“, primenanti kaip mes turime rūpintis savimi ir savo sveikata.