Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja „Psichologinės gerovės ir psichikos stiprinimo“ užsiėmimus Mažeikių rajono savivaldybės gyventojams.

Maloniai kviečiame Jūsų įstaigą dalyvauti šiame projekte ir sustiprinti Jūsų įstaigoje dirbančių darbuotojų ar paslaugų gavėjų psichologinę sveikatą.

Paskutinio pusmečio aktualijos privertė mus visus gyventi kitaip ir pažvelgti į mus supantį pasaulį bei į pačius save naujomis akimis. Nauji išgyvenimai pandemijos akivaizdoje, kasdieniai rūpesčiai ir problemos pasidarė dar arčiau mūsų ir, kaip su jomis tvarkyti ir valdytis žinome tikrai ne kiekvienas.

Į pagalbą siūlome Jums nemokamus psichologinius užsiėmimus, kurie karantino metu organizuojami nuotoliniu būdu.

Projekto metu sutartomis dienomis ir valandomis Jūsų įstaigai profesionali psichologė-lektorė galėtų pravesti nuotolinius psichinės sveikatos stiprinimo užsiėmimus šiomis temomis:

  • Streso valdymo praktiniai užsiėmimai;
  • Emocijų atpažinimo ir išraiškos, konfliktų valdymo praktiniai užsiėmimai;
  • Savitarpio pagalbos grupės;
  • Kiti psichologinę gerovę ir (ar) psichikos sveikatą stiprinantys praktiniai užsiėmimai
  • Esant norui, psichologė suteiktų ir individualias konsultacijos (derinama atskirai po užsiėmimų)

Svarbu, kad vienoje grupėje dalyvautų 10 asmenų. Užsiėmimų trukmė vienai grupei  – ne mažiau 8 ak. val., bet gali būti ir iki 16 ak. val. 

Grafikas gali būti įvairus, pvz. po 2 ak. val. per dieną 4 susitikimai arba vienos dienos 8 ak. val. mokymai, t.y. visos dienos vienai grupei, kitą dieną kitai grupei ir pan.

Bet kuriuo atveju, galimas užsiėmimų grafikas derinamas individualiai su kiekviena įstaiga pagal Jūsų poreikius, todėl kviečiame nedelsti ir susisiekti:

tel. 8 672 01 520 arba el. paštu markina.marija@gmail.com

Paskubėkite ! Užsiėmimų skaičius ir trukmė yra labai ribotas.